Máte nějaké otázky? Pište sem nebo na můj ask.

Arghh!

8. června 2013 v 22:55 | Cami |  Moje věci
Sakra! Nesnáším svůj mozek! :'D
Zjistila jsem, že jsem myšlenkově napřed než valná většina naší třídy. Vlastně... Než valná většina třináctiletých puberťáků...Pozoruji ostatní lidi a říkám si, jak by byl život hezčí, kdyby se nechovali jako banda idiotských dětiček, které si nemají kde hrát a tak chodí po ulicích, ječí a strhávají na sebe pozornost. Ano, i já se občas nechám unést a pobláznit si hlavu od svých kamarádů, ale... Pak se stydím, přemýšlím nad tím, proč se nechávám tolik ovlivňovat a nesnáším všechny okolo, že mi to vše tak ztěžují. Říkám si, proč se tak chovají? To jim nedochází, že lidi o to nestojí? Že nechtějí vidět teenagery pobíhající po ulicích a nákupních centrech jak na sebe pokřikují, ocucávají se na každém rohu a utahují si ze slabších?
Ne, nedochází. Oni neřeší následky, neřeší věci kolem sebe. Řeší jen sebe, svoji osobu a to, co jim zajistí hromadu stejně stupidních kamarádů.

Děkuju Bohu (a to jsem ateista...) za to, že mám ve třídě jednu osobu, která je stejná jako já. Rozumíme si, mluvíme spolu o věcech, které jiní neřeší. Kdybych se totiž o tom chtěla bavit s jinými kamarádkami, pohrdavě si odfrknou, otočí se na podpatku a odkráčí svou ladnou kačeří chůzí (ano, moc to nedává smysl) někam, kde nikdo nebude chtít probírat to, jak život utíká a že bych se ráda v budoucnu zapojila do nějakého ekologického projektu...

Někdy bych ráda zapomněla na všechny problémy, které zatěžují celý svět a přidala se k těm hlučným teenagerům v obchoďáku. Ale nejde to a to mě štve se všeho nejvíc.

Já vím že tenhle článek je jeden z těch, co nemají hlavu ani patu, ale... Je to prostě tak. Jsem myšlenkově napřed, štve mě to a nic stím dělat nemůžu.
A tak se budu dál zvesela koukat na ty pitomce mnohdy starší než já, kterým je jedno, že naše Země má ozonovou díru a že kyselé deště nám pomalu ale jistě ničí domy a silnice, a budu doufat, že se jim rozsvítí dřív, než jim bude 18 a já si budu moct mít zase s kým popovídat a že to nezůstane jen na mé kamarádce, která je jako jediná na stejně úrovni mého mozku...
:'DD
________________________________
Adios, brzy čekejte videoodpověď na otázky od Kexáka. A jestli chcete, můžete taky nějaké přihodit sem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Arthur Arthur | E-mail | Web | 22. června 2013 v 21:39 | Reagovat

Proč by to nešlo? Proč nejde blbnout s kamarádama? Jen se odvázat a kašlat na to, co si ostatní myslí? Někdy je dobré nehledět na pocity ostatních a sám si 'udělat dobře.'
Nevidím nic špatného na tvém pohledu na tuhle věc.. Ale jedno mě zaráží.. Když se chceš odvázat, láká tě to a máš to ráda, tak proč to neuděláš? Bojíš se reakce ostatních? Je to proto, že tobě vadí, když to lidé dělají? Zapomeň na ně.. Je to tvůj život a oni si jistě prožili něco podobného. Nikdo nebyl tak slušný, jak to požaduje od ostatních.
Neříkám, že je mi jedno, že má Země ozonovou díru.. Jen já sama s tím nic nenadělám. Tím, že se odvážu a budu hlučnější než je obvyklé, tak nic nezhorším. Myslím takové to blbnutí s kamarády.. Žádný hazard, chlast nebo cokoliv jiného.. Jen to zdravé kamarádství.
Zkus se nad tím rozmyslet. Já mám ráda takové polofilozofické debaty, nebo nějaké vědecké rozhovory. To já ráda. Ale také jsem ráda ve společnosti svých přátel a známých, kteří mi za ten chvilkový výpadek zdravého myšlení stojí..

Btw. Za ten tvůj 'trapas' - jak jsi to nazvala - se nezlobím.. Kde kdo se sekne ve čtení. Jen to zamrzí.. Když si člověk uvědomí, že někdo jeho povídku četl hlavně kvůli mylné domněnce, že to píše kluk. I když se mu to líbí.. Samozřejmě, každému se to stane. :) (Mluvím o povídce na lovebites.blog.cz)

2 Cami Cami | Web | 25. června 2013 v 20:17 | Reagovat

[1]: Občas to jde, ale... Je to těžké, víš? :')
Každopádně děkuju za komentář, trochu mi to zvedlo náladu :'))

Btw. Ano, můj trapas byl opravdu...eh, jak to říct? Trapný! Ale nechci tě uvést do omylu, že jsem to četla jen kvůli tomu, že jsem si myslela, že to psal kluk. To opravdu ne. Nejdříve čtu a pak až koukám na autora. Jen mě zmátlo tvoje jméno, toť vše :')

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama