Máte nějaké otázky? Pište sem nebo na můj ask.

Šipky (jak originální to název)

7. dubna 2013 v 0:03 | Cami |  Moje věci
Asi úplně nesplním téma. Ale co už. Přeci - jako vždy, ne?
Poslouchám Kiss, podle mého jednu z nejlepších písní, s hlasitostí na maximum, sluchátky na uších a snažím se přerušit to neuvěřitelné chrápání mého bratra o jedno patro postele pode mnou. K tématu týdne mě napadlo jen něco málo, tak se to pokusím zformulovat do srozumitelných vět. Což, v mém případě, půjde jen velmi těžko, to už všichni víme... :'))Šipky... Když mi tohle slovo někdo řekne, automaticky se mi vybaví náš provizorně zavěšený terč na šipky. Visel na půdě nepůdě, na stěně z tenkého polystyrenu. Místo hraniční čáry na vzdálenost od terče jsme používali dřevěnou tyč, která byla prapůvodně zapíchlá v zemi a podpírala chudinky rajčata poničená od krup. To, jak jsem si při dlouhé chvíli šla zaházet a za vidiny vysokého počtu bodů jsem vzala všechny šipky a napíchala je doprostřed terče, čímž se terč zbláznil, začal pískat a nakonec se sám vypnul.

A ještě mě napadlo něco. Vánoce 2011. Byla jsem v sekundě na gymnáziu, tedy sedmé třídě základní školy. Nikdy jsme nebyli nějak extra štědrý kolektiv a co se dárků týče, moc lidí jsme nepodarovávali. Naše milá třídní učitelka měla jeden ze svých 'úžasných' nápadů a to ten, že si každý vylosuje jméno jednoho ze spolužáků a tomu koupí dárek. Už ani nevím, komu jsem měla něco kupovat. Každopádně náš zamlklý a nekomunikativní spolužák si vylosoval mou, dá se říci, nejlepší kamarádku.
Bylo pár dnů před Štědrým dnem, poslední den školy v roce 2011. Všichni (tak polovina) přinesli cukroví, ve třídě to vonělo vánočním čajem, pohodová a rodinná atmosféra by se dala krájet. Přišlo na rozdávání dárků, všichni se zvedli, odnesli je pod vánoční stromeček s rohlíkem na špičce místo hvězdy, větvemi ohnutými směrem nahoru a ozdobami hrajícími všemi možnými barvami.
Kamarádka dostala obrovský balíček. Když z něj strhla papír, vykoukl na ní terč s šipkami - takový ten na rádoby suchý zip, kdy šipky v podobě jakýchsi koulí s ocáskem házíte na doprostřed terče a při strhávání šipek strháváte látku z celého toho kola. Byli jsme lehce překvapení a s naším typickým výrazem WTF?! pokračovali ve vybalování.
Zazvonilo, všichni jsme se rozloučili a vyrazili do šaten, přičemž Kristina, ona kamarádka, při první přležitosti nacpala terč i s šipkami do cizí skříňky, málem si do dvířek přiskřípla prst a s vítězným výrazem se otočila na nás.

Nevím, proč si pamatuji právě takovéhle, ehm, podivné chvilky. Ale co, je to o šipkách? Ve své podstatě... Téma jsem splnila, podle mého tak na 20%, i když možná má někdo jiný názor. To už je na vás. Každopádně děkuji všem za přečtení :'))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CoCo CoCo | Web | 7. dubna 2013 v 0:18 | Reagovat

Ahoj :). Mám nový blog, ale zatím na něj nikdo nechodí, tak na něj chci na jeho existenci upozornit :). Mám tam momentálně nový článek na téma Vztah na dálku tak se prosím mrkni :)) Zajímá mě Tvůj názor :-)
//

Jinak super článek :-)

2 Nausy Nausy | E-mail | Web | 7. dubna 2013 v 10:13 | Reagovat

Ještěže u nás učitelka takové nápady neměla :D

3 Katy Katy | Web | 12. dubna 2013 v 9:51 | Reagovat

Přesně k tomuto tématu jsem neměla co říct :D
Ten terč jsi mi krásně připomněla, také jsme takový měli (y) Prostě provizorní ale postačil.. to byly časy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama