Máte nějaké otázky? Pište sem nebo na můj ask.

Kdo bude další?

7. června 2012 v 15:56 | Cami |  Jednodílné
Napsala jsem jednu takovou povídku. Někomu se možná nebude líbit, ale já doufám že spíš jo. :D

Zaparkovala jsem na okraji města a nechala se vést již známým teplem, vycházejícího z mé další oběti. Nevím čím to bylo, ale já si své oběti nevybírala. Vždy jsem se jen nechala vést teplem, skoro nějakou září, vycházejícího z dalšího nevinného kluka, který měl celý svůj život před sebou.
Teplo mě zavedlo do baru s neonovým nápisem Crowdy. Vešla jsem dovnitř a rozhlížela se kolem sebe. A pak jsem ho uviděla. Hnědé vlasy, modré oči, vysoký a vypracované tělo. Jaká škoda. Šla jsem přímo k němu a když mě spatřil, teplo ještě nabralo na intenzitě a pak zmizelo.

A to bylo znamení, že už mám skoro vyhráno. Totiž - vždy, když teplo zesílilo a poté hned zmizelo, bylo to znamení, že mě ten kluk uviděl a že se mu líbím.
"Ahoj krásko, nedáš si drink?" zeptal se mě a nahodil sexy úsměv. "Jasně, dám si ráda", odvětila jsem vtíravým hlasem. Po pár skleničkách už jsme se smáli a vycházeli z baru.
Za chvíli jsme se začali líbat. Líbal krásně, to se musí nechat. Navrhl mi, že bychom mohli jít k němu domů, že to je jen kousek a já neprotestovala. Bydlel opravdu za rohem a tak už jsme po chvíli leželi v jeho obrovské posteli a vášnivě se líbali. Když mi začal sundavat triko, nebránila jsem se a začala mu sundavat kalhoty.
Když už chtěl přejít k tomu hlavnímu, začala jsem ho ještě víc líbat a pak už řekla jen "Promiň" a kousla ho. Nejdřív byl překvapený, ale po chvíli si asi začal myslet, že to byla jen hra a tak chtěl pokračovat. Jenže já s ním měla jiný plán. A tak jsem se přitiskla k jeho ráně a začala ho vysávat. Skučel a snažil se bránit, ale já jsem byla silnější a tak mu po chvíli ochably ruce a přestal se vzpouzet. To také byla známka toho, že je už skoro mrtvý. Dopila jsem posledních pár kapek jeho sladké krve a nechala ho ležet na posteli s vyděšeným výrazem, to když pochopil kdo jsem a že ho zabíjím. Oblékla jsem se a znovu cítila to známé teplo, skoro záři, jak vychází z dalšího kluka, vzdáleného možná i stovky kilometrů. No, to se zjistí, až se budu moc víc soustředit. Vyšla jsem z jeho bytu a zabouchla za sebou dveře.
Když jsem pak nastupovala do auta, počítala jsem, kolikátý to byl kluk, kterého jsem zabila. Hmmm, sto dvacátý třetí. Pousmála jsem se tomu číslu a jela za další obětí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama